Prawie każdy w swoim życiu miał przyjemność uczestnictwa w zorganizowanej zabawie dla nastolatków. Jedni podpierali ściany, a drudzy zabawiali towarzystwo. W tym całym swoistym rytuale przybieramy różne twarze, a co za tym idzie każdy inaczej się zachowuje. Sprawdź, jakim typem  imprezowicza jesteś.

1. #Śmieszek

Mało popularny typ zachowania człowieka na imprezach o niższym targecie wiekowym, tzw. połowinki to ich drugi dom. Irytujący, lecz mało inwazyjny. Charakteryzuje się nieposkromioną chęcią dostarczania rozrywki. Uważaj na ich dowcipy, jeśli nie chcesz póżniej zobaczyć zdjęcia, na którym nie wyglądasz korzystnie lub co gorsza nie poznajesz samego siebie.

2. #Tancerz

Grupa dosyć liczna, przychodząca do klubu w konkretnym celu. Tak, taniec i dzikie wygibasy na parkiecie to ich drugie imię. Imprezowicze tego typu bardzo często przejawiają potrzebę integracji z innym. Każdy uczestnik spotykający Tancerze na swojej drodze, ma dwie opcje dalszej egzystencji klubowej: przeprosić, podziękować i wyjść, albo dać się porwać w taneczne szaleństwo.

3. #Ekstrawertyk

Najczęściej grupa singli idących na imprezę w jednym konkretnym celu. Nowe spodnie, bluzka i but to atrybuty podstawowe. Umiejętności taneczne, a raczej umiejętności wicia się jak wąż po parkiecie opanowane do granicy perfekcji. Każda kolejna osoba poznana to kolejne trofeum udanej nocy.

4. #Początkujący

Początkujący balet mistrz, chociaż raz w swoim życiu miał taką przypadłość. Na całe szczęście grupa najmniej liczna. Ofiarą początkujących bywalców są ich bliscy, którzy  muszą delikwenta odprowadzić do domu. W mniej optymistycznym wariacie jeszcze posprzątać i przeprosić obsługę.

5. #Wojownik

Urodzony Bruce Lee, Jean-Claude Van Damme w jednym. Traktuje wejście do klubu jak kolejny trening z mistrzem Dragonem. Każdy może stać się jego łatwym celem. Strzeż się, bo gdy raz sprowokujesz Wojownika już zawsze będziesz na jego liście sparingpartnerów.
A ty jakim jesteś imprezowiczem ? Lubicz dzikie tańce, czy spokojną kontemplację w loży ?

 

Tekst: Mikołaj Rój

Zdjęcie: Pixabay.com