Każdy z nas niezwykle miło wspomina świąteczny czas. Zanim jednak usiądziemy przy wigilijnym stole, czeka nas długa droga wiodąca przez galerie handlowe. Kupić prezent nie jest łatwo. Tym bardziej, że w święta chcemy podkreślić wyjątkowość każdej z obdarowanych przez nas osób. Może zdarzyć się tak, że w natłoku pracy, zajęć lub z innych przyczyn zwlekamy z kupnem prezentu. Co zrobić, gdy zostało niewiele czasu i nie chcemy kupować byle czego ? Sprawdźcie jaki prezent kupić pod choinkę.


Oto kilka porad dla tych, których świąteczna gorączka dopadła zbyt późno :

Prezenty handmade – czyli popularne „od serca” mogą być dobrym pomysłem, pod warunkiem, że mamy zdolności manualne i artystyczne. Jeśli posiadamy odpowiednie materiały oraz wyobraźnię, możemy przygotować szybko piękny upominek. Jeśli chcemy poszukać inspiracji, na pewno pomogą nam w tym wszelkiego rodzaju vlogi oraz strony internetowe, na których można znaleźć wiele pomysłów oraz zobaczyć filmy intruktażowe.

Bony i kupony – te opcje również możemy rozważyć podczas zakupów. Wszelkiego rodzaju bony podarunkowe, np. wizyta w SPA będą dobrym prezentem dla kobiet. Dla panów możemy wykupić dzień rajdów samochodowych lub pakiet na siłownię czy tenis.


Internet skarbnicą pomysłów – dosłownie. Jeśli mamy pustkę w głowie, z pewnością naszą wyobraźnię poruszy poszukiwanie prezentu w Internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „prezenty pod choinkę”, a zostaniemy zalani wszelkiego rodzaju pomysłami. Możemy zatem kupić liczącą skarbonkę, podgrzewacz do kubka czy nawet zegarek odmierzajacy czas do tyłu…

Nadal nie wiecie, jaki prezent pod choinkę kupić? Jak widzicie, pomysłów na prezent jest mnóstwo. Tylko od Was zależy, co wybierzecie. W całym tym zamieszaniu nie zapomnijmy jednak o najważniejszym. Wymyślne podarunki nie zastąpią nam obecności i radości z bycia razem. Do prawdziwego szczęście trzeba bowiem niewiele.

Wesołych Świąt !

 

Tekst: Joanna Maćkowiak

Zdjęcie: Pixabay.com