jak-korzystac-z-gadzetow-erotycznychNie trzeba wiedzy psychologa, by po kilku randkach z jednym mężczyzną mieć podstawy do tego, by trzymać się od absztyfikanta z daleka. Jedyne czego Ci potrzeba to umiejętność obserwacji i uważnego słuchania. Istnieje kilka typów mężczyzn, których zachowanie powie Ci o nich wiele, a już na pewno powinno wykluczyć ich z grona Twoich ewentualnych fascynacji.

Oto kilka typów mężczyzn, których powinnaś się wystrzegać.

Wieczny pesymista, czyli malkontent

Jak go rozpoznasz? Wiele mówi o swoich życiowych niepowodzeniach, zblazowany i niezadowolony z niczego, lubi wzbudzać litość, ciągle coś mu się nie podoba, trudno go zainteresować na dłuższy czas. Taki typ będzie chciał, byś „wyzwoliła” go z impasu, w którym nagle się znalazł i z wiecznych życiowych nieszczęść. Typowa ofiara losu, która prędzej czy później zgasi Twój entuzjazm, więc szkoda na niego czasu.

Powierzchowny esteta (czytaj: narcyz)

Cechy szczególne: dobrze ubrany, obyty mężczyzna, pewny siebie mający znamiona wydaje się być osobą zainteresowaną Tobą i tym, co mówisz. W rozmowach mimochodem przemyca przechwałki. Uważaj – wszystko, co powiesz może być wykorzystane przeciw Tobie, jest typowym manipulatorem i spryciarzem. Potrafi cię docenić tylko po to, byś Ty zrobiła to w dwójnasób. Zna swą wartość, jest bardzo honorowy i szybko się obraża.

Lowelas

Wyróżnia się wyszukaną szarmancją, potrafi być czuły i delikatny, ale bardzo szybko zorientujesz się, że komplementowanie Twojej osoby to kupowanie Twoich względów. Podobasz mu się, owszem, ale może się okazać, że jesteś jedna z wielu. Zazwyczaj okazuje się bawidamkiem, który opanował sztukę podrywu, a kobiety traktuje przedmiotowo. Uważaj na takich, bo możesz być jedną z jego ofiar.

Despota

Z początku imponuje Ci wiedzą i różnorodnymi zainteresowaniami. Okazuje się jednak, że ta wszechstronność to poczucie wyższości i okazywanie dominacji na każdym polu. To osoby pełne kompleksów, do których nigdy się nie przyznają, za to w pełni rekompensują braki kategorycznością, podnoszeniem tonu, a i nie rzadko są agresywne. Każdy sprzeciw uznają za atak na ich wybujałe ego.

 

Zdjęcie: Pixabay